Kontrast
Zmień ustawienia

Kierownik Działu Badawczo-Rozwojowego

Wyślij CV na adres:

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę

Miejsce zatrudnienia: Wrocław

Opis oferty i obowiązki

  • kierowanie pracami działu badawczo-rozwojowego,
  • nadzór nad terminowością realizacji zadań w ramach działu B+R, monitorowanie realizacji wskaźników projektu badawczo-rozwojowego,
  • inicjowanie, organizowanie i prowadzenie prac nad tworzeniem nowych produktów oraz rozwojem kluczowych produktów,
  • opracowywanie architektury rozwiązań IT dla produktów w dziale B+R w oparciu o wymagania biznesowe oraz praktyczną znajomość wzorców architektonicznych,
  • określanie wymagań na infrastrukturę sprzętową i systemową, opracowywanie projektów technicznych rozwiązań informatycznych oraz ich opiniowanie ze szczególnym uwzględnieniem wymagań pozafunkcjonalnych, operacyjnych, wymogów bezpieczeństwa i elastyczności architektury technicznej dla produktów w dziale B+R,
  • czynny udział jako senior developer w rozwoju, tworzeniu, testowaniu i utrzymaniu produktów w dziale B+R w technologiach: Java 7/8, JSF, JPA, JavaScript,
  • projektowanie i uruchamianie testów automatycznych dla produktów w dziale B+R,
  • projektowanie przypadków testowych dla produktów w dziale B+R,
  • weryfikowanie jakości oprogramowania dla produktów w dziale B+R.

Wymagania:

  • dobra znajomość języka Java oraz doświadczenie (min. 2 lata) w realizacji projektów webowych z użyciem JSF 2.0,
  • doświadczenie (min. 2 lata) w zakresie realizacji zadań na stanowisku architekt systemów IT,
  • podstawowa znajomość HTML / CSS / JavaScript,
  • znajomość zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych (szczególnie PostgreSQL),
  • znajomość IDE: IntelliJ i/lub NetBeans,
  • znajomość systemów Linux oraz systemu wersjonowania GIT,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe informatyka lub pokrewne.

Mile widziane:

  • doświadczenie z TDD, TestNG, Selenium, Jenkins,
  • doświadczenie w administrowaniu serwerami Linux.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do realiów rynku oraz kwalifikacji,
  • budżet szkoleniowy,
  • duża samodzielność przy realizacji wyznaczonych zadań,
  • wyjazdy integracyjne,
  • praca w zespole doświadczonych programistów.

Uprzejmie informujemy, że Pani/Pana CV będzie rozpatrywane, jeśli zawarta będzie w nim klauzula o następującej treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb realizacji aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez SISMS Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014r. poz. 1182, 1662)."

Informujemy, że Administratorem danych jest SISMS Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Kruczkowskiego 19, 51-143 Wrocław. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu tej i przyszłych rekrutacji. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974r., kodeksu pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.