Zmień ustawienia

Analityk biznesowy

Wyślij CV na adres:

Miejsce zatrudnienia: Wrocław

Podstawowe zadania:

  • analiza potrzeb biznesowych klientów,
  • współpraca z działem B+R przy tworzeniu nowych rozwiązań informatycznych, projektowaniu nowoczesnych rozwiązań informatycznych, tworzeniu dokumentacji opisującej założenia biznesowe i funkcjonalności projektowanych rozwiązań,
  • tworzenie i kontrola backlogu rozwiązania, decydowanie o zakresie wdrożeń,
  • zapewnienie dobrej komunikacji między biznesem a programistami działu B+R,
  • udział w fazie testów i wdrożenia nowych funkcjonalności na produkcję w dziale B+R,
  • zapewnienia efektywnego dostarczania nowych funkcjonalności, wsparcia w przygotowaniu wymagań, zapewniania spójności specyfikacji, modelowania dziedziny, procesów, wysokopoziomowych aspektów technicznych rozwiązania.

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe w zakresie nauk ścisłych (preferowany kierunek informatyka oraz stopień naukowy minimum mgr),
  • minimum rok doświadczenia na stanowisku Analityka biznesowego,
  • projektowanie modeli domen, story-board, przygotowanie wymagania w formie Epics i User Stories, identyfikacja braków i niespójności w wymaganiach biznesowych,
  • doświadczenie w tworzeniu dokumentacji analitycznej,
  • znajomość UMLa i obsługi narzędzia do tworzenia diagramów będzie dodatkowym plusem,
  • dobre umiejętności komunikacyjne - w piśmie i w mowie,
  • umiejętność analitycznego myślenia i jasnego przedstawiania problemów,
  • dobra znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na czytanie dokumentacji,
  • doświadczenie w pracy związanej z wdrażaniem i budową systemów teleinformatycznych,
  • bardzo dobra umiejętność obsługi programów Microsoft Office / Open Office,
  • odpowiedzialność,
  • umiejętność współpracy w zespole.

Mile widziane:

  • mile widziana wiedza z zakresu aplikacji mobilnych,
  • umiejętność zarządzania projektami wg metodyk zwinnych AGILE i/lub SCRUM.

Ze swojej strony oferujemy:

  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego w młodym dynamicznym zespole.

Uprzejmie informujemy, że Pani/Pana CV będzie rozpatrywane, jeśli zawarta będzie w nim klauzula o następującej treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb realizacji aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez SISMS Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014r. poz. 1182, 1662)."

Informujemy, że Administratorem danych jest SISMS Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Tadeusza Gajcego 19, 51-143 Wrocław. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu tej i przyszłych rekrutacji. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974r., kodeksu pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.