Zmień ustawienia
Zmień ustawienia

Nasze produkty

System SISMS

SISMS to teleinformatyczny system do komunikacji masowej, wykorzystywany przez administrację samorządową i służby mundurowe do błyskawicznego przekazywania informacji mieszkańcom na telefony komórkowe. System jako jedyny w Polsce umożliwia zintegrowane przesyłanie wiadomości przez różne kanały. Użytkownicy otrzymują powiadomienia w postaci SMS, e‑mail oraz SMS Cloud czyli multimedialne wiadomości na aplikację mobilną. System jest używany również w komunikacji niepublicznej przez służby porządku publicznego.

MOBIS

Jest to uniwersalna platforma informatyczna do budowania i zarządzania aplikacjami mobilnymi. Konstrukcja aplikacji opiera się na wielu modułach z różnymi funkcjonalnościami, które mogą być aktywowane w dowolnej konfiguracji. Moduły umożliwiają przesyłanie informacji do użytkowników, ale również odbieranie od nich materiałów do zamieszczenia w systemie. Niektóre z modułów umożliwiają komunikację bezpośrednio pomiędzy użytkownikami, bez ingerencji administratora. Dzięki takiemu rozwiązaniu, użytkownicy mogą brać udział w tworzeniu mobilnego serwisu informacyjnego. Platforma cieszy się ogromną popularnością wśród samorządów, ale jest również doceniana przez podmioty komercyjne.

ISMS – Informator SMS

iSMS jest systemem do błyskawicznego przekazywania pasażerom komunikacji publicznej informacji, które mają związek z ich podróżą. Informacje te są dostarczane bezpośrednio na telefon komórkowy w postaci SMS-ów lub jako powiadomienia w aplikacji KOMUNIKATOR iSMS. Podróżni korzystający z tych usług nie ponoszą żadnych kosztów.

Wirtualne spacery (ISPACER)

iSpacer to sposób promocji atrakcyjnych miejsc i obiektów z użyciem nowoczesnych, interaktywnych technologii wizualizacji w Internecie. Daje możliwość poznania niezwykłych zakątków Polski na stronach internetowych gmin, miast i powiatów. Wirtualny spacer przekazuje wrażenia wizualne, w realistyczny sposób odwzorowując rzeczywiste miejsca, które odwiedzający odkrywają przemieszczając się po planie iSpaceru. Ten rodzaj wirtualnej wycieczki, pozwala odbyć niezwykły spacer po dowolnym wybranym przez miejscu lub obiekcie, które przedstawione jest przy pomocy połączonych ze sobą fotograficznych panoram. Każda panorama może prezentować dowolnie wybrany przez obszar, czy wnętrze budynku.

© 2015 SISMS.pl - SISMS Sp. z o.o..
Wszelkie prawa zastrzeżone